Укр Сафари Тур

Надежда Пакула

Надежда Пакула
+38 (044) 501-29-39
+38 (066) 628-82-89
skype: nadegda2905
e-mail: npakula@safari-ukraina.com

Охота на дикого кабана Киевская, Черниговская области, Крым.

от 3000 UAH
Охота на дикого кабана Киевская, Черниговская области, Крым.

Еще в Древней Греции охоту на кабана считали чуть ли не самой опасной, а само животное – наиболее свирепым...

ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ В КАМ`ЯНЦІ

от 3380 UAH
ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ В КАМ`ЯНЦІ

Фестиваль повітроплавання 2 могутні фортеці Український Хогвардс - Чернівецький університет

Охота на европейскую косулю, охотхозяйство Ракитное, Харьков

от 450 EUR
Охота на европейскую косулю, охотхозяйство Ракитное, Харьков

Способы индивидуальной охоты: с подхода, на засидке, скрадывание по следам.

Путешествие на Нигардсбреен – самый красивый ледниковый язык!!

от 2300 USD
Путешествие на  Нигардсбреен – самый красивый ледниковый язык!!

Ледник Нигардсбреен расположен к северу от Согнефьорда (Sognefjorden) и является языком крупнейшего в континентальной Европе ледника Юстедальсбреен (Jostedalsbreen). Чтобы добраться до ледника нужно проехать по необыкновенно красивой дороге от Гаупне (Gaupne) до Breheimsenteret и переправиться через горное озеро. Вас ждут море впечатлений!!

Групповой тур в ЮАР, Зимбабве, Ботсвану (14 дней).

от 2445 USD
Групповой тур в ЮАР, Зимбабве, Ботсвану (14 дней).

ГРУППОВОЙ ТУР В ЮАР, ЗИМБАБВЕ И БОТСВАНУКейптаун – Йоханнесбург – Водопад Виктория – Чобе – Сан СитиВсе даты заездов до мая 2010 года.30.10.09 – 12.11.09, 13.11.2009-26.11.2009, 26.12.09-8.01.10, 30.12.09-12.01.10, 19.02.10-4.03.10, 19.03.10-1.04.10, 09.04.10-22.04.10, 30.04.10-13.05.1014 дней/13 ночей 30.10: Вылет из Киева.31.10: Прибытие в Кейптаун. Встреча в аэропорту русскоговорящим ги

ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ В КАМ`ЯНЦІ

от 3380 UAH
ФЕСТИВАЛЬ ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ В КАМ`ЯНЦІ

Фестиваль повітроплавання 2 могутні фортеці Український Хогвардс - Чернівецький університет

ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ТА БЛАКИТНЕ ОЗЕРО

ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА ТА БЛАКИТНЕ ОЗЕРО

от 650 UAH

 

Дата екскурсії 22.05.2021
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Центральна Україна
Область Київська
Маршрут Київ - Ржищів - Бучак - Київ
Тип транспорту  Автобус
Місце зустрічі метро Видубичі

 

Програма туру:

7:00 зустрічаємося поблизу ст.м.Видубичі. Більш докладно про місце і час зустрічі ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ. Вирушаємо у Ржищів.

Одна з найцікавіших пам`яток Ржищева – Спасо-Преображенська церква. ЇЇ золоті куполи возвишаються і сяють на крихітному острові, оточеному бездоганною блакиттю Дніпра. Унікальність церкви в тому, що стоїть вона на воді та не тому що її так будували, а тому що вона – єдине, що лишилось від села Гусинці, яке було затоплене під час створення Канівського водосховища. Збудована Гусинська церква в 19 ст в стилі українського барокко. Вона змогла вистояти, не зважаючи на вітер, сніг, дощ і воду. Затоплена церква - це єдина споруда с. Гусинці яка збереглася і нагадує про минулі часи. Відправимося ми до неї на човні із Ржищева, влаштувавши водну прогулянку, що принесе неабияку насолоду!

Від Спасо-Преображенської церкви ми відправляємось на Лису гору, саме вона вважається найвищою точкою затопленого села Гусинці. Так як Богуславщина відома місцем сили – Тотохою (відвідати її ви можете відправившись в тур Богуслав), так Ржищів відомий Лисою горою. Тут потужна енергетика! Є легенди, що в стародавні часи тут проводились сакральні обряди, завдяки чому вона ввібрала в себе велику кількість цілющої енергії.

На човні повертаємось на берег, сідаємо в автобус та відправляємось до наступного об`єкта нашої подорожі – Букринський плацдарм в Балико-Щучинці. Тут споруджено меморіал на згадку про військову операцію "Букринський плацдарм" часів Другої світової війни, він був зведений ще в 80-х роках ХХ століття, на місці, де дуже давно возвишалось Місто-фортеця під назвою Чучин.

Далі вирушаємо в село Уляники, де є джерела мертвої та живої води. Вода першого джерела насичена йодом, а другого – сріблом. Розташовані вони всього в кількох десятких метрів один від одного. Люди вірять, що мертва вода – зцілює, зрощує частини тіла, але решту довершує жива вода – наділяє тіло силою, наповнює міцністю і, навіть повертає саме життя.

Переїжджаємо в село Бучак, яке зараз налічує всього кілька хат, і так само як і Гусинці зникло під водами Канівського водосховища.

По приїзду ми зробимо обід-пікнік (радимо брати з собою їжу/термос, оскільки магазинів на території немає) та вирушимо на екскурсію-прогулянку.

Родзинка Бучака – приголомшливої краси Блакитне озеро - бірюзова вода серед мальовничого лісу.

Також ми прогуляємось до Роженої криниці, де за переказами пили воду ще руські князі і побачимо Бабину гору – місце, що славится потужною Жіночою Силою!

19:00 збираємось та вирушаємо в Київ.

21.30 Орієнтовний час прибуття в Київ.

 

Рекомендуємо: обов`язково зручне взуття та одяг (в турі багато ходимо), дощовик/парасольку, воду, перекус/обід/термос, каремат для пікніку, серветки, пляшки для джерельної води.

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:
 
  • Транспортний, адміністративний, екскурсійний супровід
  • Екскурсія у Ржищеві та Бучаку

СПЛАЧУЄТЬСЯ ОКРЕМО:

  • Обід (рекомендуємо брати з собою)
  • Прогулянка на човні до Затопленої церкви - 150 грн./ос.

 

 

 

Фото

comments powered by Disqus